KONST / Litografier / Färglitografi 8963099
nr 896 3099
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi , Marc Chagall (1887-1985), signerad i trycket, L Ecuyere, bladets mått: 36x53
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 maj 2014
kl 18:55:34
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall